توسعه كسب و كار
توسعه كسب و كار

كسب و كار اينترنتي : سلام به شما كاربران محترم وب سايت هايبرد بزاريد همين اول كار يك تعريف كلي از  كسب و كار اينترنتي داشته باشم  به مجموعه كارهايي كه در فضاي اينترنت انجام ميشود كسب و كار اينترنتي مي گويند. به طور مثال:شما در گذشته براي خريد ساعت به فروشگاه ساعت فروشي مي رفتيد و ساعت مي خريديد اما در حال حاضرشما ساعت را مي توانيد از اينترنت هم تهيه كنيد ،بيشتر از۷۵% از كسب و كارها مي توانند تبديل به كسب وكار اينترنتي شوند.آگر شما كسب وكار داريد اما كسب و كار اينترنتي نداريد و از اينترنت پول در نمي آوريد سخت در اشتباهيد و از رقيبان خود عقب ماند ايد.

راه اندازي كسب و كار اينترنتي بر خلاف تصور عموم كاري بسيار ساده است و مي تواند توسط هر فردي انجام شود. با ديدن اين ويديو كاملامتوجه خواهيد شد كه براحتي مي توانيد همين امروز كسب و كار اينترنتي خودتان را آغاز كنيد.

يكي از راه هاي كسب درآمد سريع و بدون نياز به سرمايه گذاري راه اندازي كسب و كارهاي اينترنتي است كه اكثر آنها نيز ابتدا از داخل خانه ها آغاز مي شود و سپس رشد كرده و تبديل به شركت هاي بزرگ مي شوند.

خيلي ها بر اين باورند كه راه اندازي كسب و كار اينترنتي فقط با سرمايه گذاري زياد امكان پذير است و بايد براي شروع هزينه هاي زيادي براي صرف راه اندازي وب سايت و تبليغات و… شود و يا بايد مسلط به برنامه نويسي بود و خود با انجام كارهاي فني پيچيده يك كسب و كار اينترنتي راه اندازي كرد.

 • آيا فكر مي كنيد براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي حتما بايد كدنويسي كنيد؟
 • آيا فكر مي كنيد نياز است با شخص متخصص مشورت كنيد؟
 • آيا شما هم فكر مي كنيد بايد كالاهاي زيادي را خريده و انبار كنيد؟
 • آيا بدون سرمايه گذاري زياد نيز مي شود يك كسب و كار آنلاين راه اندازي كرد؟

پاسخ خود را در اين  مقاله به  صورت كامل خواهيد يافت.

اين مقاله رايگان را تا پايان دنبال كنيد تا متوجه شويد  كه چگونه بايد كسب و كار اينترنتي خود را :

 • ۱۰۰% توسط خودتان
 • بدون نياز به كدنويسي و متخصص
 • بدون هزينه هاي هنگفت!
 • بدون نياز به انبار حتي ۱ محصول!
 • بدون نياز به دفتر كار و در منزل

آغاز كنيد .

چرا كسب‌ و كار اينترنتي؟

آيا تا به حال به كسب‌ و كار اينترنتي خود اينگونه نگاه كرده ايد كه بدون اينكه در محل كارتان باشيد و حتي بدون اينكه در حال انجام كاري باشيد كسب درآمد كنيد؟

آيا تا كنون اين احساس را داشته ايد كه فقط با داشتن يك وب سايت و چند ساعت كار روزانه درآمدي چند برابر حقوق ثابت كارمندي داشته باشيد؟

آيا مي توانيد تصور كنيد كه زماني كه در حال تفريح و در مسافرت هستيد پيامك هاي واريز پول به حساب آنلاين سايت شما پيوسته برايتان ارسال شود؟

خيلي ها تصور مي كنند داشتن كسب‌ و كار اينترنتي كار دشواري است اما بايد اين موضوع را بدانيد: همين الان كه شما در حال مطالعه اين متن هستيد تعداد زيادي از صاحبان كسب‌ و كار اينترنتي در حال تجربه گفته هاي بالا هستند!

كسب و كار اينترنتي

كسب و كار اينترنتي

امتیاز:
بازدید: 64
برچسب:
:
[ 1397/3/29  ] [ ۱۸ ] [ hibord ] [ ]

بسياري از افراد هستند كه در خانه خود و با يك دستگاه كامپيوتر و به همراه يك خط اينترنت كسب درآمد اينترنتي دارند. بله به همين سادگي، نه هزينه دفتر كار مي دهند نه هزينه هاي اضافي مثل دستمزد كارمندان يا پول آب و برق و گاز! مجوز كار هم ندارند. اكثر كارآفرينان برتر دنيا كار و كسب شان را از خانه خود و جايي كه در آن زندگي مي كردند شروع كردند. جالب نيست؟ من در اين مقاله به شما مي گويم كسب و كار اينترنتي خانگي چيست؟ و چه مزايايي دارد و چگونه بايد راه اندازي شود. پس پيشنهاد مي كنم ادامه اين مقاله را بخوانيد.

كسب و كار اينترنتي خانگي چيست؟

هر كسب و كار اينترنتي كه در خانه انجام شود و منجر به درآمد زائي شود كسب و كار اينترنتي خانگي نام دارد. بسياري از افراد تا نام كسب و كار اينترنتي خانگي را مي شنوند سريع فكرشان به سمت كسب درآمد از طريق سايت مي رود و فكر مي كنند كسب درآمد از اينترنت و به صورت خانگي فقط با داشتن يك وب سايت اينترنتي امكان پذير است.

در صورتي كه اين گونه نيست! بلكه كسب و كارهايي هستند كه بدون داشتن سايت موفق به كسب درآمد هاي ميليوني در ماه مي شوند. اگر بخواهم نمونه اش را مثال بزنم كسب و كارهايي كه از طريق پيج هاي اينستاگرام يا كانال هاي تلگرامي ايجاد شده اند. به عنوان مثال خانمي چرم هاي دست ساز درست مي كند و از طريق پيج اينستاگرامش كارهايش را به مخاطبينش معرفي مي كند. علاقه مندان به كارهاي او هم از او خريد مي كنند. بله به همين سادگي يك خانمي كه كارهاي دستي در خانه خود درست مي كند مي تواند از اينترنت درآمد زائي كند.

دوستي را مي شناسم از طريق تلگرام درآمد زائي مي كند. ايشون كانالي دارند مربوط به معرفي كسب و كارهاي شهر خودشان است. اعضاي زيادي هم ندارند ولي به خاطر اينكه اعضاي كانال اكثرشون در همان شهر حضور دارند اين خودش يك مزيت است. ايشون تبليغات مربوط به كسب و كارهاي سنتي شهرشان را در كانالش قرار مي دهد و در قبالش مبلغ كمي دريافت مي كند. مثلا ۵۰۰۰ تومان، ولي در روز حداقل ۵ تبليغ در كانالش مي گذارد. مثلا شخصي دنبال يك نيروي كار مي گردد، چه جايي بهتر از تبليغ در اين كانال؟

با افزايش كاربران اينترنتي و اينكه روز به روز به افرادي كه گوشي هاي هوشمند دارند اضافه مي شود بازار هدف خيلي خوبي در شبكه هاي اجتماعي در انتظار كسب و كارها است. به خاطر همين تو همين دو سه ساله كسب و كارهاي خيلي زيادي در شبكه هاي اجتماعي و فقط از طريق همين شبكه هاي اجتماعي محبوب مثل اينستاگرام و تلگرام توانسته اند درآمد هاي بالايي كسب كنند. بدون اينكه هزينه هاي زيادي براي راه اندازي وب سايت و موارد ديگر بپردازند.

ولي يادتان باشد كسب و كارهايي كه بر پايه شبكه هاي اجتماعي محبوب يك كشور بنا مي شوند روزي مي رسد كه نابود مي شوند. پيجي كه در اينستاگرام يك ميليون فالوئر دارد و از طريق تبليغات كسب درآمد دارد روزي كه اينستاگرام محبوبيتي در بين ما ايراني ها نداشته باشد مي خواهد چه كار كند؟ دقيقا مثل كسب و كارهايي كه در فيسبوك بودند و بعد از آمدن اينستاگرام نابود شدند.

پس تا اينجا فهميديد كسب و كارهاي اينترنتي خانگي چه مزايا و معايبي دارند. البته مزيت هاي آن خيلي بيشتر از معايب آن هستند.

آيا مي خواهيد كسب و كار اينترنتي خانگي داشته باشيد؟

اگر قصد راه اندازي كسب و كار اينترنتي خانگي را داريد بايد يك سري از موارد مهم را مد نظر داشته باشيد.

اول از همه هدف شما از راه اندازي كسب و كار اينترنتي چه هست؟ بايد بدانيد دقيقا چه كسب و كاري را و چرا مي خواهيد راه اندازي كنيد. براي اينكه در ادامه كار حتما لازم است بدانيد چه ابزارهايي لازم داريد. مثلا اگر مي خواهيد مثل همان خانمي كه چرم دست ساز مي ساخت كسب و كارتان را از طريق اينستاگرام شروع كنيد نياز به يك تلفن همراه هوشمند و يك خط اينترنت داريد. البته اين فقط يك مثال بود.

كسب و كار خانگي

كسب و كار خانگي

اگر قصد داريد كسب و كار اينترنتي خود را در منزل خود را اندازي كنيد بايد بدانيد كسب و كار شما چه چيزهايي لازم دارد. آيا كسب و كار شما نياز به راه اندازي سايت دارد؟ بسيار خب يك كاغذ برداريد و دقيقا بنويسيد سايت شما در چه زمينه اي است و چه مواردي بايد در آن اجرا شود.

امتیاز:
بازدید: 18
برچسب:
:
[ 1397/3/23  ] [ ۱۳ ] [ hibord ] [ ]

در اين مقاله مي خواهم به مهم ترين سوال شما پاسخ بدهم. اكثر دوستاني كه به من ايميل مي زنند سوال مشتركي دارند و اكثر دوستان مي پرسند كه چه نوع كسب و كار اينترنتي راه اندازي كنند؟ مي دانم خيلي وقت هستش كه دوست داريد يك كار اينترنتي راه اندازي كنيد اما دنبال يك ايده مي گرديد و داشتن يك ايده خوب ذهن شما را خيلي درگير كرده است.

براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي ، ذهن خود را درگير ايده نكنيد!

داشتن يك ايده خوب خيلي مي تواند به شما كمك كند اما من ميخواهم به شما بگم كه چگونگي اجراي كار بسيار مهم تر از ايده مي باشد. بر خلاف خيلي از جاها كه مطرح مي كنند ايده بايد داشته باشيد من به شما ميگم كه خيلي ذهن خودتان را درگير ايده نكنيد!

ايده كسب و كار اينترنتي

ايده كسب و كار اينترنتي

بياييد با هم يك كسب و كار اينترنتي راه اندازي كنيم!

فرض كنيد يك ايده خيلي خوبي براي كسب درآمد از اينترنت داريد.

 • آيا يك نفره مي توانيد آن ايده را اجرايي كنيد؟
 • آيا سرمايه كافي براي پياده سازي ايده خود را داريد؟
 • آيا سرمايه كافي براي تبليغات و بازاريابي را داريد؟

قبل از اينكه بخواهيد ايده اي را در سر بپرورانيد بهتر است كه به سوالات بالا پاسخ دهيد. اگر جواب شما مثبت است كه خيلي خوب است و همچنان به فكر يك ايده ناب باشيد. براي داشتن ايده هم مي توانيد ايده هاي خارج از ايران را در داخل ايران اجرا كنيد. سايتهاي تخفيف گروهي كه چند سالي است در ايران راه اندازي شدند ايده جديد نبودند و قبلا نمونه هاي خارجي موفقي در اين زمينه بود و صاحبان سايتهاي تخفيف گروهي فقط آمدند همان ايده را براي اولين بار در ايران اجرايي كردند و هزينه فوق ايعاده بالايي را براي تبليغات پرداخت كردند.

اگر مي خواهيد ايده اي را اجرايي كنيد چند راه پيش رو داريد
۱- ايده كاملا جديدي داشته باشيد
۲- ايده اي را اجرايي كنيد كه نمونه هاي مشابه خارجي موفق دارد و تا به حال در ايران اجرا نشده است
۳- ايده هاي موجود داخل كشور را كه بسيار موفق عمل مي كنند را مدل بهينه تر و خلاقانه تري اجرا كنيد

مدل بهينه تر كسب و كارهاي اينترنتي

مدل بهينه تر كسب و كارهاي اينترنتي

سايتهاي تخفيف گروهي كه امروزه درآمد خارج از تصور شما را دارند ، فقط ايده خارجي را در ايران براي اولين بار پياده كردند و البته ده ها ميليون در هر ماه هزينه تبليغات پرداخت كردند.

هر روز كه مي گذرد تعداد كسب و كارهاي اينترنتي بيشتر مي شود و كسب و كار اينترنتي كه ايده جديدي دارد ، براي ديده شدن نيازمند تبليغات قدرتمند مي باشد. شايد اگر چندين سال پيش اقدام مي كرديد كار براي ديده شدن راحت تر بود.

باور من بر اين است كه كسب و كار اينترنتي كه مي خواهد با يك ايده جديد وارد شود بهتر است كه به صورت تيمي اداره شود. نيروي متخصص در زمينه برنامه نويسي و همچنين بازاريابي اينترنتي بايد داشته باشد و كسي كه اصلا تجربه مديريت يك سايت ساده را هم ندارد بهتر است كه به صورت تك نفري اقدام به يك كسب و كار آنلاين با ايده جديد نكند.

فروش محصولات در اينترنت

من براي افرادي كه مي خواهند به صورت تك نفره و يا چند نفره راه اندازي بشود ، بسيار اين مورد را توصيه مي كنم. براي اينكه شما بر مبناي ايده جلو نمي رويد و احتمال شكست شما كمتر مي شود. چون هر ايده اي به موفقيت نمي رسد ، حتي اگر نيروي متخصصي هم داشته باشد. فروش محصولات نياز به نيروي متخصص ندارد.پ

 

مشاهده كامل مقاله

راه اندازي كسب و كاراينترنتي

امتیاز:
بازدید: 19
برچسب:
:
[ 1397/3/23  ] [ ۱۳ ] [ hibord ] [ ]

اگر از سايت هاي مختلف ديدن كرده باشيد حتما به صفحه درباره ما دقت كرديد. واقعيت اين است كه صفحه درباره ما بسيار مهم است چون كسب و كار شما را به افراد و بازديدكنندگان معرفي مي كند و دقيقا به آن ها مي گويد شما چه كاري انجام مي دهيد. در طراحي صفحه درباره ما دقت كنيد چون در اعتماد افراد به سايت بسيار تاثيرگذار است. اكثر افراد با ديدن اين صفحه اطلاعاتي درباره سايت شما كسب مي كنند، بنابراين در اين مقاله قصد دارم ۸ نكته براي صفحه درباره ما يك كسب و كار اينترنتي براي شما بيان كنم.

۱- همه چيز درباره خود بگوييد

شما بايد داستان كسب و كار خود را بگوييد. به ياد داشته باشيد، بازديدكنندگان كنجكاو هستند تا در مورد شما ياد بگيرند چه كاري انجام مي دهيد و چگونه مي توانيد زندگي آن ها را بهتر كنيد. بسيار هيجان انگيز توضيح دهيد چه كاري انجام مي دهيد و كسب وكار شما به حل مسايل افراد كمك مي كند. ببينيد شما در صفحه درباره ما بايد به اين سوالات پاسخ دهيد:

كسب و كار شما چگونه آغاز به كار كرد؟

بنيانگذاران كسب و كار شما چه كساني هستند؟

چه چيزي به شما ايده براي شروع كسب و كار داد؟

اهداف كسب وكار شما چيست؟

چه چيزي به شما انگيزه در كسب و كار مي دهد؟

داستان كامل خود را بگوييد

داستان كامل خود را بگوييد

۲- هدف وب سايت شما را بنويسيد

صفحه “درباره ما” صفحه اي است كه شما مي توانيد محصولات و خدمات خود را نمايش دهيد و بگوييد چه چيزي باعث شد، بازديد شما افزايش يابد. دقيقا به بازديدكنندگان بگوييد چه چيزي مي توانند از وب سايت انتظار داشته باشند. اطلاعاتي درباره محصولات و خدمات خود بنويسيد. بايد بازديدكنندگان شما احساس كنند سايت شما بهترين سايتي است كه وارد شدند. توضيح دهيد كه چه چيزي باعث تمايز كار شما از رقبا مي شود و همچنين بيان كنيد چرا مشتريان از محصولات و خدمات شما خريد مي كنند.

 

چگونه صفحه درباره ما بسازيم

مشاهده كامل مقاله

امتیاز:
بازدید: 15
برچسب:
:
[ 1397/3/23  ] [ ۱۳ ] [ hibord ] [ ]

داشتن ايده پولساز كسب و كار اينترنتي علي الخصوص اگر بكر باشند مي‌تواند نقطه شروع خوبي براي راه اندازي يك كسب و كار اينترنتي موفق باشد. در اين مقاله به ۲ ايده كسب و كار اينترنتي خواهيم پرداخت كه مي توانيد فقط با داشتن يك لپ تاپ يا حتي يك موبايل در هر جايي كه باشيد پول در بياوريد.

آغاز كسب و كار اينترنتي در مقايسه با سرمايه‌گذاري در شركتي كه وجود فيزيكي يا دفتري در مركز شهر دارد از ريسك بسيار كم‌تري برخوردار است. از آن‌جايي‌كه كسب و كارتان مبنايي اينترنتي دارد، شما مي‌توانيد به مشتريان بالقوه‌ي بيشتري دست پيدا كنيد و به‌صورت مجازي از هر كجا كه بخواهيد فعاليت كنيد. با برخي مهارت‌هاي ارتباطي و چندين وب‌سايت اصلي همراه با كمي دانش حفظ و نگهداري، تقريبا همه‌ي ما مي‌توانيم يك كسب و كار اينترنتي راه‌اندازي كنيم و آن را به پيش ببريم و تنها در چند روز آن‌را راه بياندازيم. آيا فكر مي‌كنيد آماده‌ايد كارآفرين اينترنتي بزرگ بعدي باشيد؟

كسب درآمد از نويسندگي

كسب درآمد از نويسندگي

حتماً تا به حال داستان نويسنده فقيري را شنيده ايد كه ۸۰ ساعت در هفته كار مي كرد اما باز هم قادر نبود حداقل در آمد لازم براي گذران زندگي را كسب كند. شايد اين تصوير مرسومي باشد كه عموم مردم در مردم نويسندگان در ذهن خود دارند. اما بايد گفت كه اين تصوير حقيقت ندارد. روش هاي بي شماري وجود دارد كه نويسندگان مي توانند از طريق آن ها كسب درآمد كنند، حتي بالاترين در آمدها را داشته باشند. همه نويسندگان فقير نيستند و از طرفي همه نويسندگان رمان هاي تخيلي كه ميليون ها نسخه از آن در دنيا به فروش مي رسد نمي نويسند. فقط به موضوعاتي فكر كنيد كه روزانه آن ها را مي خوانيد. مثلاً اخبار، مطالب مربوط به وبلاگ ها و وب سايت ها همان موضوعاتي هستند كه روزانه خوانده مي شوند و به نظر مطالب ساده و عادي مي رسند. يكي ديگر از مواردي كه شايد روزانه هر فرد بخواند تبليغات است يا مثلاً روش هاي بسته بندي محصولات در يك كارخانه. به هر حال نويسنده اي هم بايد باشد كه در مورد اين مطالب به نظر پيش پا افتاده و ساده مطلب بنويسد.

در ادامه مطلب من به دو روش كسب در آمد از نويسندگي خواهم پرداخت .

من يك نويسنده هستم

من يك نويسنده هستم

ايده كسب و كار اينترنتي

امتیاز:
بازدید: 13
برچسب:
:
[ 1397/3/23  ] [ ۱۳ ] [ hibord ] [ ]

 اگر مايليد وب سايتي را براي كسب و كار خود راه اندازي كنيد و نمي دانيد چگونه اين كار را بايد انجام دهيد؟

 اگر مي خواهيد خودتان فرمان را بدست بگيريد و وب سايت دلخواهتان را طراحي كنيد؟

 اگر مي خواهيد بدون داشتن دانش برنامه نويسي، وبسايت حرفه اي طراحي كنيد؟

اين محصول آموزشي دقيقاً براي شما طراحي و پياده سازي شده است.

اين دوره ۱۰۰ درصد رايگان است .

در اين دوره رضا اعتمادي نيا مدير وب سايت هايبرد به شما نشان خواهد داد چه طوري در عرض ۴ ساعت براي خود وب سايت راه اندازي كنيد .

براي شروع نياز به هيچ ابزاري نداريد ، هيچ نوع دانش خاصي نمي خواهد ، مدرس در اين دوره به صورت گام به گام تمام نكته ها را خواهد گفت .

اگر مي خواهيد وارد كسب و كار اينترنتي شويد مي بايست يك سايت براي خودتان راه اندازي كنيد ، در اين دوره آموزشي مدرس دوره به صورت كاملا عملي از صفر تا صد راه اندازي وب سايت راه به شما خواهد گفت . مطمئن باشيد در اين دوره رايگان مدرس چيزي را از قلم ننداخته و همه مسائل پايه اي را خواهد گفت .

براي ثبت نام در اين دوره كافيست نام و ايميل خودتان را در فرم زير وارد كنيد و از آموزشي هاي تخصصي اين دوره لذت ببريد.

 

دوره رايگان ورود به كسب و كار آنلاين

كسب و كار اينترنتي

دوره رايگان كسب و كار اينترنتي

 

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1397/3/12  ] [ ۱۵ ] [ hibord ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 645
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب